Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 32 955 ogłoszeń w całej Polsce

Obiekt na sprzedaż, Radziejów

Radziejów

1 500 000 zł286.73 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 5 231 zł/m2

***OFERTA W BIURZE NR DML-BS-359***

Odrestaurowany stylowy dwór szlachecki położony w przepięknym zabytkowym parku z końca XIX wieku . Budynek parterowy podpiwniczony, kryty dachem dwuspadowym wysokim z użytkowym poddaszem. Rok odbudowy 2011. Dom wykończony w stylu polskiego dworu. W piwnicach znajdują się pomieszczenia magazynowe i techniczne, na parterze salon i pomieszczenia strefy dziennej z zapleczem kuchennym, na piętrze strefa nocna. Bryła domu zaprojektowana w sposób zwarty wzbogacony z zadaszonym wejściem głównym od strony zachodniej, balkonami na wyższej kondygnacji od stron zachodniej i południowej, oraz obszernym tarasem na parterze od strony południowej. Wokół dworu przepięknie zagospodarowany dziewiętnastowieczny park. Posesja w całości ogrodzona (brama wjazdowa kuta) i oświetlona. Przed głównym wejściem do dworku umiejscowiona jest fontanna. Wjazd na działkę od strony północnej. Dojazd szosą asfaltową. Na działce usytuowana jest przydomowa oczyszczalnia ścieków.

PREZENTACJA I KONTAKT W SPRAWIE OFERTY TEL ...

Biuro Nieruchomości oświadcza, iż posiada przygotowanie zawodowe do przeprowadzania transakcji – nr licencji 6776 w rejestrze Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz ważne ubezpieczenie OC.

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI!!!

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Biuro Nieruchomości Dom-Lux
@